Open Procurement Albania

"BLERJE MATERIALE PËR UJËSJELLËS DHE KUN (TUBA PËR KANALET E UJRAVE TË NDOTURA & PUSETA BETONI SHKARKIMI)”

Institucioni Prokurues Ujesjelles-Kanalizime Kamez Sh.a
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kamëz
Objekti i Tenderit "BLERJE MATERIALE PËR UJËSJELLËS DHE KUN (TUBA PËR KANALET E UJRAVE TË NDOTURA & PUSETA BETONI SHKARKIMI)”
Nr. Reference REF-34525-06-27-2022
Vlera / Fondi Limit 9 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 28-06-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-07-2022
Data e mbajtjes se tenderit 08-07-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. EGLAND shpk
2. A R J E I L shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ARJEIL SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 8 833 890,00
  Data e shpalljes se fituesit 19-07-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 10600668
  Data e lidhjes se kontrates 27-07-2022
  Kohezgjatja e kontrates 4 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini I lidhjes së procedures Nr. 108 datë 8 Gusht 2022
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data