Open Procurement Albania

Blerje materiale për rrjetin ujësjellës

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Korce
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korçë
Objekti i Tenderit Blerje materiale për rrjetin ujësjellës
Nr. Reference REF-35807-07-07-2022
Vlera / Fondi Limit 1 624 625,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 08-07-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-07-2022
Data e mbajtjes se tenderit 18-07-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. Adenis Kastrati Person
2. "ELEKTRO THERM" Sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 •  ELEKTRO THERM SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 606 510,00
  Data e shpalljes se fituesit 26-07-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. Adenis Kastrati Person, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur asnjë katalog teknik që të dëshmojë se mallrat e ofruara janë sipas specifikimeve teknike të kërkuara.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per  ELEKTRO THERM SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per  ELEKTRO THERM SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per  ELEKTRO THERM SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per  ELEKTRO THERM SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data