Open Procurement Albania

Blerje paisje te ndryshme per stacionin e pompimit Rromes

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Mallakaster
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mallakastër
Objekti i Tenderit Blerje paisje te ndryshme per stacionin e pompimit Rromes
Nr. Reference REF-35860-07-08-2022
Vlera / Fondi Limit 1 579 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 12-07-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-07-2022
Data e mbajtjes se tenderit 25-07-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “ASI-2A CO '' Sh.p.k
2. Adenis Kastrati
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ASI-2A CO
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 497 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 01-08-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 15 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “ASI-2A CO '' Sh.p.k, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur deshmi per furnizime te meparshme te ngjashme .
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ASI-2A CO viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ASI-2A CO viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ASI-2A CO viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ASI-2A CO viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data