Open Procurement Albania

Blerje materiale hidraulike dhe KUZ

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Berat-Kucove
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Berat
Objekti i Tenderit Blerje materiale hidraulike dhe KUZ
Nr. Reference REF-39527-08-23-2022
Vlera / Fondi Limit 23 979 372,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 24-08-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-09-2022
Data e mbajtjes se tenderit 08-09-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1.ALPHA SOLUTIONS GROUP
2.NO-AR MEDICAL
3.BOE HEST & LIGUS
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HEST - LIGUS shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 22 307 231,00
  Data e shpalljes se fituesit 29-09-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite kalendarike duke filluar nga dita e lidhjes se kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1.ALPHA SOLUTIONS GROUP, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.

  2. NO-AR MEDICAL, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HEST viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HEST viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HEST viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HEST viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LIGUS shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LIGUS shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LIGUS shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LIGUS shpk viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Për argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve për kualifikim"

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data