Open Procurement Albania

Ndërtim ujësjellësi për furnizimin me ujë të fshatrave të Njësisë Administrative Derjan dhe Rukaj, Loti III

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Mat
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mat
Objekti i Tenderit Ndërtim ujësjellësi për furnizimin me ujë të fshatrave të Njësisë Administrative Derjan dhe Rukaj, Loti III

Burimi i financimit: Nga buxheti i shtetit, ndarë për vitin 2022 në vlerën: 21 741 240 (njëzet e një milion e shtatëqind e dyzet e një mijë e dyqind e dyzet) lekë pa TVSH, për vitin 2023 në vlerën: 25 000 000 (njëzet e pesë milion) lekë pa TVSH, ndërsa për vitin 2024 në vlerën: 61 964 960 (gjashtëdhjetë e një milion e nëntëqind e gjashtëdhjetë e katër mijë e nëntëqind e gjashtëdhjetë) lekë pa TVSH.
Nr. Reference REF-43757-09-28-2022
Vlera / Fondi Limit 108 706 200,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 29-09-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-10-2022
Data e mbajtjes se tenderit 14-10-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 6 (gjashtë) muaj nga data e dorëzimit të sheshit të ndërtimit.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Raport Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Për argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve për kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Projekti

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data