Open Procurement Albania

Blerje automjete (minifadroma, fadromë, kamionçina) për nevoja të shoqërisë

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje automjete (minifadroma, fadromë, kamionçina) për nevoja të shoqërisë
Nr. Reference REF-44608-10-06-2022
Vlera / Fondi Limit 39 999 667,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 07-10-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-10-2022
Data e mbajtjes se tenderit 24-10-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. AZ Trading sh.p.k
2. Power Industries Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AZ Trading
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 37 980 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-12-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 45576000
  Data e lidhjes se kontrates 06-02-2023
  Kohezgjatja e kontrates 6 muaj nga data e nënshkrimit të kontratës
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomike i meposhtem:
  1. Power Industries Shpk, per arsye:
  - nuk ka paraqitur sigurimin e ofertes.
  - nuk ka paraqitur asnje nga dokumentat e kerkuara, per plotësimin e kritereve te vecanta te kualifikimit
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 17 datë 20 Shkurt 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data