Open Procurement Albania

Blerje guarnicione

Institucioni Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Autoritet Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Objekti i Tenderit Blerje guarnicione
Nr. Reference REF-50624-11-21-2022
Vlera / Fondi Limit 5 664 622,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 22-11-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 02-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1.“RAIMONDO G.P” SHPK
2.“AZ TRADING” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “RAIMONDO G.P” SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 245 325,00
  Data e shpalljes se fituesit 09-01-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Sipas kërkesave të AK por jo më vonë se 12 muaj nga data e nënshkrimit të marrëveshjes kuadër
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Formulari i njoftimit te operatoreve ekonomike te suksesshem ne Marreveshjen Kuader

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data