Open Procurement Albania

Blerje materiale inerte

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Durres
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Objekti i Tenderit Blerje materiale inerte
Nr. Reference REF-50738-11-22-2022
Vlera / Fondi Limit 5 968 793,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 23-11-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 05-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. 2AF ALBANIA GROUP
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 2AF ALBANIA GROUP SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 899 450,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-12-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 7079340
  Data e lidhjes se kontrates 29-12-2022
  Kohezgjatja e kontrates afati i levrimit eshte 300 ditë kalendarike nga dita e neserme e punes pas nenshkrimit te planit te zbatimit te kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per 2AF ALBANIA GROUP SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per 2AF ALBANIA GROUP SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per 2AF ALBANIA GROUP SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per 2AF ALBANIA GROUP SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 2 datë 9 Janar 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Tabela e Materialeve

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data