Open Procurement Albania

Blerje Materiale Elektroda,Oksigjen për nevoja të Shoqërisë

Institucioni Prokurues SH.A Ujësjellës Kanalizime Tiranë
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje Materiale Elektroda,Oksigjen për nevoja të Shoqërisë
Nr. Reference REF-51037-11-23-2022
Vlera / Fondi Limit 4 900 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 24-11-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 07-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1.“WESTEC”
2. “A.K.M Albanian Investment Group”sh.p.k.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A.K.M ALBANIAN INVESTMENT GROUP
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 387 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 04-01-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5264400
  Data e lidhjes se kontrates 28-02-2023
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj nga data e nënshkrimit të marrëveshjes kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 21 datë 6 Mars 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data