Open Procurement Albania

Permiresimi dhe mirembajtja 3 vjecare e sistemin te Arkive/Protokoll dixhitale

Institucioni Prokurues Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike
Autoritet Prokurues Operatori i Shperndarjes se Energjise Elektrike
Objekti i Tenderit Permiresimi dhe mirembajtja 3 vjecare e sistemin te Arkive/Protokoll dixhitale
Nr. Reference REF-00772-12-20-2018
Vlera / Fondi Limit 85 800 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 21-12-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-01-2019
Data e mbajtjes se tenderit 14-01-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Infosoft Systems
Fastech
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INFOSOFT SYSTEMS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 80,223,000
  Data e shpalljes se fituesit 29-01-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 96267600
  Data e lidhjes se kontrates 20-02-2019
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi_i_Fituesit APP.docx
  DOKUMENTAT_TENDERI- MALLRA.doc
  Njoftimi_i_Kontrates.docx
  DOKUMENTAT_TENDERI- MALLRA.doc

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data