Open Procurement Albania

“Blerje Rroba Pune per vitin 2022 ”

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vlorë
Objekti i Tenderit “Blerje Rroba Pune per vitin 2022 ”
Nr. Reference REF-40364-08-31-2022
Vlera / Fondi Limit 2 642 090,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 31-08-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-09-2022
Data e mbajtjes se tenderit 14-09-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1-GENTIAN SADIKU
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GENTIAN SADIKU
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 542 700,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3051240
  Data e lidhjes se kontrates 16-09-2022
  Kohezgjatja e kontrates Nga data e nënshkrimit të kontratës deri në ezaurimin total të fondit limit te parashikuar ne regjistrin e parashikuar ne baze te kerkesave te sektoreve te SHA Kanalizime Vlore
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 122 datë 6 Shtator 2022
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 129 datë 19 Shtator 2022
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 131 datë 26 Shtator 2022

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data