Open Procurement Albania

Upgrade dhe migrimi i shërbimeve të e-mail dhe virtualizimit

Institucioni Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Autoritet Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Objekti i Tenderit Upgrade dhe migrimi i shërbimeve të e-mail dhe virtualizimit
Nr. Reference REF-53859-12-16-2022
Vlera / Fondi Limit 8 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 19-12-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 29-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1.“InfoSoft Systems” sh.p.k.
2.“C.C.S.” sh.p.k.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INFOSOFT SYSTEMS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 8 160 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-01-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 9792000
  Data e lidhjes se kontrates 15-02-2023
  Kohezgjatja e kontrates 1 (nje) muaj nga hyrja ne fuqi e kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i Lidhjes se Kontrates: Buletini Nr. 17 datë 20 Shkurt 2023
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data