Open Procurement Albania

“Blerje rroba pune për ASHP-në”

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Agjencia e Shërbimeve Publike, Bashkia Elbasan
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Objekti i Tenderit “Blerje rroba pune për ASHP-në”
Nr. Reference REF-42638-09-21-2022
Vlera / Fondi Limit 1 124 778,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 22-09-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-10-2022
Data e mbajtjes se tenderit 04-10-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “GENTIAN SADIKU” p.f.
2. “UNIVERS PROMOTIONS” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GENTIAN SADIKU
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 121 200,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1345440
  Data e lidhjes se kontrates 03-11-2022
  Kohezgjatja e kontrates 20 ditë nga lidhja e kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem: 1. Univers Promotion, per arsye: - nuk ka paraqitur asnje nga mostrat e kerkuara per veshjet objekt prokurimi, duke mos permbushur kriterin 2.3.3 te Kritereve te vecanta - Kapaciteti teknik dhe profesional.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per GENTIAN SADIKU viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 131 datë 26 Shtator 2022
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 143 datë 17 Tetor 2022
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 156 datë 14 Nëntor 2022

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data