Open Procurement Albania

Materiale per Ndriçim Publik (Rrugor, Sheshe, Ambjente Publike)

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Ndërmarrja e Shërbimeve Publike Kamez
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kamëz
Objekti i Tenderit Materiale per Ndriçim Publik (Rrugor, Sheshe, Ambjente Publike)
Nr. Reference REF-36750-07-20-2022
Vlera / Fondi Limit 2 681 500,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 21-07-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-08-2022
Data e mbajtjes se tenderit 02-08-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. AZ TRADING SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AZ Trading
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 539 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-08-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3046800
  Data e lidhjes se kontrates 16-08-2022
  Kohezgjatja e kontrates 15 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 114 datë 22 Gusht 2022

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data