Open Procurement Albania

LOTI 1 “Vegla manuale mekanike”

Institucioni Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Autoritet Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Objekti i Tenderit LOTI 1 “Vegla manuale mekanike”
Nr. Reference REF-59643-02-20-2023
Vlera / Fondi Limit 6 005 531,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 21-02-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-03-2023
Data e mbajtjes se tenderit 08-03-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “RAIMONDO GP” SHPK
2. “AZ TRADING” SHPK
3. “TRAK MAR” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “RAIMONDO G.P” SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 454 160,00
  Data e shpalljes se fituesit 04-05-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5344992
  Data e lidhjes se kontrates 12-05-2023
  Kohezgjatja e kontrates 4 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa nga operatori ekonomik “RAIMONDO G.P” SHPK me objekt kundershtimin vendimit te KVO-se mbi skualifikimin e ofertes se tij per kete procedure e prokurimi.Me ane te vendimit Nr. 272/2023 date 13.04.2023, KPP ka vendosur:
  - Te mbylle çeshtjen per ankesen e paraqitur nga “RAIMONDO G.P” SHPK per kete procedure prokurimi.
  - Autoriteti kontraktor lejohet te vijojë me hapat e metejshem te procedures se prokurimit.

  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i Lidhjes se Kontrates: Buletini Nr. 45 datë 22 Maj 2023
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  vendime_kpp
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Tabela Kriteret Vecanta

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data