Open Procurement Albania

LOTI 2 “Vegla speciale”

Institucioni Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Autoritet Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Objekti i Tenderit LOTI 2 “Vegla speciale”
Nr. Reference REF-59646-02-20-2023
Vlera / Fondi Limit 5 067 966,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 21-02-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-03-2023
Data e mbajtjes se tenderit 08-03-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues 1. “AZ TRADING” shpk
2. “RAIMONDO GP” shpk
3. “LI.BO-ALBANIA BRANCH” shpk
4. “TRAK MAR”shpk
5. “VIBTIS”shpk
6. “ALEN – CO” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AZ Trading
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 802 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 03-04-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4562400
  Data e lidhjes se kontrates 24-04-2023
  Kohezgjatja e kontrates 6 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i Lidhjes se Kontrates: Buletini Nr. 39 datë 2 Maj 2023
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Tabela Kriteret Vecanta

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data