Open Procurement Albania

Blerje vegla pune dhe materiale te ndryshme

Institucioni Prokurues ECO Tirana
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje vegla pune dhe materiale te ndryshme
Nr. Reference REF-60775-02-28-2023
Vlera / Fondi Limit 2 002 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 01-03-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-03-2023
Data e mbajtjes se tenderit 16-03-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. AZ TRADING SHPK
2. Muca sh.p.k
3. Sinani Trading sh.p.k
4. Vellezerit Agalliu 20 sh.a
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Muça SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 427 920,00
  Data e shpalljes se fituesit 26-07-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1713504
  Data e lidhjes se kontrates 07-08-2023
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Ka pasur ankesa nga:Muca SHPK, me objekt: Shfuqizimi i vendimit te Komisionit te Vleresimit te Ofertave per skualifikimin e ofertes te paraqitur nga Muca SHPK

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1. Vellezerit Agalliu 20 sh.a, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur Autorizimin e Prodhuesit ose distributorit
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletinin Nr. 69 datë 14 Gusht 2023
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Muça SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Muça SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Muça SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Muça SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular Ankimimi Nr. 656/2

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data