Open Procurement Albania

Blerje vegla pune, viti 2023

Institucioni Prokurues Nderrmarrja Rruga Durres
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Objekti i Tenderit Blerje vegla pune, viti 2023
Nr. Reference REF-63417-03-24-2023
Vlera / Fondi Limit 1 950 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 27-03-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-04-2023
Data e mbajtjes se tenderit 06-04-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. BENNETT
2. “KALIA” shpk
3. MUCA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BENNETT
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 604 490,00
  Data e shpalljes se fituesit 25-05-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 10 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data