Open Procurement Albania

Blerje materiale konsumi

Institucioni Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Autoritet Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Objekti i Tenderit Blerje materiale konsumi
Nr. Reference REF-64965-04-05-2023
Vlera / Fondi Limit 1 736 536,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 06-04-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-04-2023
Data e mbajtjes se tenderit 18-04-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1.“AZ TRADING” SHPK
2.“RAIMONDO GP” SHPK
3.“ALMEDICAL” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AZ Trading
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 330 125,00
  Data e shpalljes se fituesit 27-04-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj nga data e nënshkrimit të marrëveshjes kuadër; Afati për lëvrimin e mallrave do të jetë 60 (gjashtëdhjetë) ditë nga nënshkrimi i cdo mini kontrate.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  -“ALMEDICAL” SHPK , per arsye:
  -Nuk ka ngarkuar ofertë ekonomike dhe asnjë dokumentacion ligjor dhe teknik që ishte kërkuar në DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Kodi i Etikes

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data