Open Procurement Albania

Shpenzime për mirëmbajtjene mjeteve të transportit (Riparim mjetesh, nderrim gomash, bateri dhe vaj)

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Shpenzime për mirëmbajtjene mjeteve të transportit (Riparim mjetesh, nderrim gomash, bateri dhe vaj)
Nr. Reference REF-66669-04-20-2023
Vlera / Fondi Limit 6 666 650,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 24-04-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-05-2023
Data e mbajtjes se tenderit 04-05-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “ALSTEZO” SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALSTEZO SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 6 446 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 19-05-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 7735200
  Data e lidhjes se kontrates 05-06-2023
  Kohezgjatja e kontrates Nga data e nenshkrimit te kontrates deri me 31.12.2023.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALSTEZO SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALSTEZO SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALSTEZO SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALSTEZO SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 53 datë 12 Qershor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data