Open Procurement Albania

Trajnim ATSEP bazik për inxhinierët e CNS/SMC

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues ALBCONTROL SH.A ( ish A.N.T.A)
Autoritet Prokurues ALBCONTROL SH.A. ( ish A.N.T.A)
Objekti i Tenderit Trajnim ATSEP bazik për inxhinierët e CNS/SMC
Nr. Reference REF-67701-04-28-2023
Vlera / Fondi Limit 2 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 02-05-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-05-2023
Data e mbajtjes se tenderit 15-05-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “A-T-D Albania Technology Distribution” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • A-T-D - ALBANIAN TECHNOLOGY DISTRIBUTION
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 400 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 19-05-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2880000
  Data e lidhjes se kontrates 02-06-2023
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i Lidhjes se Kontrates: Buletini Nr. 53 datë 12 Qershor 2023
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A-T-D - ALBANIAN TECHNOLOGY DISTRIBUTION viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A-T-D - ALBANIAN TECHNOLOGY DISTRIBUTION viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A-T-D - ALBANIAN TECHNOLOGY DISTRIBUTION viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per A-T-D - ALBANIAN TECHNOLOGY DISTRIBUTION viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data