Open Procurement Albania

Minikontrata 1 Blerje materiale konsumi

Institucioni Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Autoritet Prokurues Albanian Gas Service Company Sh.a
Objekti i Tenderit Minikontrata 1 Blerje materiale konsumi
Nr. Reference REF-64965-04-05-2023 (Minikontrata 1)
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 06-04-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-04-2023
Data e mbajtjes se tenderit 18-04-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1.“AZ TRADING” SHPK
2.“RAIMONDO GP” SHPK
3.“ALMEDICAL” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AZ Trading
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit 27-04-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1050822
  Data e lidhjes se kontrates 16-05-2023
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj nga data e nënshkrimit të marrëveshjes kuadër; Afati për lëvrimin e mallrave do të jetë 60 (gjashtëdhjetë) ditë nga nënshkrimi i cdo mini kontrate.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  -“ALMEDICAL” SHPK , per arsye:
  -Nuk ka ngarkuar ofertë ekonomike dhe asnjë dokumentacion ligjor dhe teknik që ishte kërkuar në DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i Lidhjes se Kontrates: Buletini Nr. 45 datë 22 Maj 2023
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i kontrates transporti 2019 2.docx
  DST TRANSPORTI 2019 te fundit2.docx

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data