Open Procurement Albania

Pajisje TI, Kompjuter PC, workstation dhe pajisje TI industriale për Njësitë Operacionale në OST sh.a.

Institucioni Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Autoritet Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Objekti i Tenderit Pajisje TI, Kompjuter PC, workstation dhe pajisje TI industriale për Njësitë Operacionale në OST sh.a.
Nr. Reference REF-72121-06-09-2023
Vlera / Fondi Limit 28 796 744,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 12-06-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-06-2023
Data e mbajtjes se tenderit 27-06-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “InfoSoft Systems” sh.p.k
2. “C.C.S.” sh.p.k.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INFOSOFT SYSTEMS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 26 807 700,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-07-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 32169240
  Data e lidhjes se kontrates 24-08-2023
  Kohezgjatja e kontrates 2 (dy) muaj nga hyrja në fuqi e kontratës
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletinin Nr. 75 datë 4 Shtator 2023
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFOSOFT SYSTEMS viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data