Open Procurement Albania

Per vjeljen dhe grumbullimin e degėzave tė xinės.

Seller authority Local Unit Mallakastėr
Auction Object Per vjeljen dhe grumbullimin e degėzave tė xinės.
Pėrshkrim i shkurtėr i objektit te shitjes: Objekti i ankandit ka si qėllim kryesor rigjenerimin e kėsaj bime, evitimin e plakjes dhe degradimin si dhe duke marrė nė konsideratė faktin se kjo bimė ka vlerė ekonomike dhe shėndetėsore, si dhe stimulimin e punėsimit.
Reference No.
Initial value ALL 38,200
Procurement Method Procedure e hapur
Auction Status Njoftuar fituesi
Auction announcement date in bulletin 15-07-2019
Last date of Submitted Documents 12-08-2019
Auction held date 12-08-2019
No. of Bidders 1
Bidders FIORI CULTURA CULLHAJ SHPK
Successful Bidder /Supplier / Provider
 • K33308203M
 • FIORI CULTURA CULLHAJ
 • Awarded value ALL 38,200
  Bidder Announcement date 26-08-2019
  Contract date
  Cancellation reason
  Auction place Bashkia Mallakaster
  Public Announcement Bulletin
  Announcement of Procurement Nr.28 - Dt.15-07-2019
  Bidder Announcement Nr.34 - Dt.26-08-2019
  Signing of the Contract

  Privacy Policy

  Except when otherwise defined, all data & information offered in Open Procurement Albania is available under the licenses: This material is Open Data