Open Procurement Albania

Loti IV. “Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Benzine pa plumb”,

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Loti IV. “Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Benzine pa plumb”,
Nr. Reference REF-31700-07-26-2019
Vlera / Fondi Limit 499 120 815,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės E hapur, mbi kufirin e lartė monetar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-07-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-09-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 12-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues A&T SHA

KASTRATI SHPK & KASTRATI SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KASTRATI - KASTRATI SHA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 17.9 % Marzh Fitimi
  Data e shpalljes sė fituesit 02-10-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 3 (tre) vite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:
  1. “A&T” SHA :
  Ofertuesi “A&T” SHA nuk pėrmbush asnjė prej kritereve tė kualifikimit tė pėrcaktuara nė Shtojcėn 9 tė DT, pasi ka paraqitur vetėm shtojcėn 2 tė DT-sė (formularin e ofertės ekonomike) dhe asnjė dokument tjetėr tė kėrkuar, pėr tė provuar plotėsimin e kritereve tė pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime Autoriteti kontraktor/Autoritetet kontraktore tė cilat do tė lidhin marrėveshjen kuadėr: Organi Qendror Blerės, Agjencia e Blerjeve tė Pėrqendruara nė emėr dhe pėr llogari tė autoriteteve kontraktore si mė poshtė:
  Pėr Lotin IV. “Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Benzine pa plumb”, me afat tė marrėveshjes kuadėr 3 (tre) vite;

  1. Drejtoria e Pergjithshme e Policise se Shtetit me fond tė marrėveshjes kuadėr 476,711,375 (katėrqind e shtatėdhjetė e gjashtė mijė e shtatėqind e njėmbėdhjetė e njė mijė e treqind e shtatėdhjetė e pesė) Lekė pa TVSH;
  2. Sherbimi Kombetar i Punesimit me fond tė marrėveshjes kuadėr 2,100,000 (dy milion e njėqind mijė) Lekė pa TVSH;
  3. Drejtoria e Pergjithshme e Doganave me fond tė marrėveshjes kuadėr 6,959,440 (gjashtė milion e nėntėqind e pesėdhjetė e nėntė mijė e katėrqind e dyzetė e katėr) Lekė pa TVSH;
  4. Drejtoria e Sherbimeve te Peshkimit dhe Akuakultures me fond tė marrėveshjes kuadėr 13,350,000 (trembedhjetė milion e treqind e pesėdhjetė mijė) Lekė pa TVSH;
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-31700-07-26-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data