Open Procurement Albania

Blerje uniformash dhe elementesh tė tjera pėrbėrėse tė tyre pėr Gardėn e Republikės.

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Garda e Republikes
Objekti i Tenderit Blerje uniformash dhe elementesh tė tjera pėrbėrėse tė tyre pėr Gardėn e Republikės.
Nr. Reference REF-88991-10-08-2018
Vlera / Fondi Limit 9 465 313,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-11-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 06-11-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 90 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė brenda afateve kohore
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike

  Blerje uniformash dhe elementesh tė tjera pėrbėrėse tė tyre pėr Gardėn e Republikės.

  Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
  Institucion Kontraktues Garda e Republikes
  Objekti i Tenderit Blerje uniformash dhe elementesh tė tjera pėrbėrėse tė tyre pėr Gardėn e Republikės.
  Nr. Reference REF-77037-06-28-2018
  Vlera / Fondi Limit 9 465 313,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 29-06-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-07-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 30-07-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 90 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-77037-06-28-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit

  MBĖSHTETĖS
  Embassy of USA

  Ky portal është pjesë e projektit të mbështetur financiarisht nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci i Ambasadës së SH.B.A.-së në Tiranë.
  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk përfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Departamentit të Shtetit.

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data