Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
23 INTERMED SHPK 170 127,765,030 167 118,557,325 116,756,099

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 30 Sistemi kardiovaskular Torasemide 10 mg/2ml Flakon/ Ampule 44,512 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 37000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 29 Sistemi kardiovaskular Ranolazine 375 mg Tablete/ Kapsule 203,060 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 168000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 10 Sistemi nervor Choline alfoscerate 1 gr Flakon/ Ampule 334,233 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 333600
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 - Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore,Tocilizumab, 162 mg/ 0.9 ml, Shiringe e parapregatitur 5,601,611 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 4668000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje Medikamente tė deleguara nga MSH 7 Lote. Loti 1 - Choline alfoscerate 1 gr Flakon/ Ampule 222,822 Rishpallje me Lidhje Kontrate INTERMED SHPK 220000
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje medikamente, e ndare nė lote, gjithsej 9 lote. Loti 5 - Sistemi nervor, Choline alfoscerate, 1 gr, Flakon/ Ampule 584,913 Njoftuar Fituesi INTERMED SHPK 583800
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B2/1- Dermatologjike, Hormonale sistemike, hormonet seksuale, Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Lėndė Kontrasti gastrointestinal, Metabolizmi dhe trakti tretės. Loti 8 - Iloprost 20 mcg/1ml Flakon/ Ampule 572,972 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 572650
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B2 - Dermatologjike, hormonale sistemike, hormonet seksuale, gjaku dhe organet formuese tė gjakut, lėndė kontrasti gastrointestinal, metabolizmi dhe trakti tretės, e ndarė nė lote. Loti 8 - Iloprost 572,972 Rishpallje me Lidhje Kontrate INTERMED SHPK 477208.333333333
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 lote. Loti 7 - Filgrastim 25,795 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 25795
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Vlorė B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 10 - Epoetine, 30.000UI, Shiringe e para pergatitur 143,616 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 143616
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Durrės B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 lote. Loti 7 - Filgrastim 110,550 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 110550
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 lote. Loti 7 - Filgrastim 8,536,917 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 8536916.66666667
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barnash ndarė nė lote. Loti 32 Anti-infektive tė pėrgjithshėm Moxifloxacine 400 mg /250 ml Flakon/ Ampule 490,041 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 490040.92984
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barnash ndarė nė lote. Loti 54 Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Bortezomib 3,5 mg Flakon/ Ampule 12,550,674 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 12550674.306906
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barnash ndarė nė lote. Loti 64 Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Filgrastim 300mcg/0.5ml Shiringe e para pergatitur 3,844,247 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 3844246.70404
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barnash ndarė nė lote. Loti 69 Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Goserelin acetate 10.8 mg Shiringe e para pergatitur 4,876,798 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 4876798.2354168
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barnash ndarė nė lote. Loti 111 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Epoetine 30.000UI Shiringe e para pergatitur 3,239,998 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 3239997.888072
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barnash ndarė nė lote. Loti 129 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Iloprost trometamol 20 mcg/1ml Flakon/ Ampule 308,523 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 308523.2895472
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barnash ndarė nė lote. Loti 246 Sistemi kardiovaskular Ranolazine 375 mg Tablete/ Kapsule 112,811 Lidhur Kontrata INTERMED SHPK 112811.15322
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Shtesė kontrate: B1 - Blerje Barna anestezi reanimacion, sistemi anti-infektiv tė pėrgjithshėm dhe gjaku organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, Loti 8 "Moxifloxacine", Loti 26 "Ceftazidime" 90,108 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 75090
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: B6 - Blerje barna hormonale sistemike, hormone pėr nevoja spitalore. Loti 5 - lėndė kontrasti 300mg/ml 72,800 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 60666.6666666667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate: Blerje Medikamente pėr nevojat Spitalore , Spitali Korēė , e ndarė nė lote ( B1-1 bar / 1 lot ) - Loti 26 Anti-infektive tė pėrgjithshėm Ceftazidime 39,200 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 32666.6666666667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate: Blerje Medikamente pėr nevojat Spitalore , Spitali Korēė , e ndarė nė lote ( B1-1 bar / 1 lot ) - Loti 8 Anti-infektive te pergjithshem Moxifloxacine 55,600 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 46333.3333333333
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: Blerje medikamente pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Pogradec 33,320 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 51652
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje medikamente B7-1bar/1lot –Lot 26 – ceftazidine 1 gram – amp 14,112 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 11760
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: B7 Blerje barna sistemi nervor dhe sistemi respirator dhe gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore 181,120 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 150933.333333333
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė Kontrate: B4 - Blerje barna antineoplastike dhe immunomodulatore pėr nevoja spitalore, e ndarė nė lote: Loti 14 - Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore, Gemcitabine, 1gr, Flakon; Loti 15 - Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore, filgrastrim, 300mcg/0.5ml, Shiringe e p.pergatitur; Loti 19 - Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore, Docetaxel, 80 mg, Flakon 1,773,567 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 1773566.66666667
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė Kontrate: B2 – Blerje barna Anti neoplastike dhe immunomodulatore dhe Gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore. Loti 16 - Epoetine, 30-000UI, Shiringė e p- pėrgatitur 810,833 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 810833.333333333
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė Kontrate: B1 - Blerje barna anestezi reanimacion, sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm dhe Gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore. Loti 6 - Anti-infektivė tė pėrgjithshėm, Colistimethate sodium 1 MUI Flakon; Loti 8 - Anti-infektivė tė pėrgjithshėm Moxifloxacinė, 400 mg - 250 ml Flakon; Loti 26 - Anti-infektivė tė pėrgjithshėm, Ceftazidime 1 gram, Flakon 684,308 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 684308.333333333
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje medikamente pėr lotin 26 (Ceftazidime) 48,608 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 40506.6666666667