Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 HYSI SHPK 9 1,394,472 9 1,394,472 1,169,204

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 4 - Blerje bukė gruri masive 149040 Lidhur Kontrata HYSI SHPK 126684
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore. Loti 5 – Bukė gruri 27950 Lidhur Kontrata +Shtesė HYSI SHPK 27950
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 4 - Blerje bukė gruri masive 174998 Njoftuar Fituesi HYSI SHPK 139911
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore. Loti 3 - Blerje mish dhe djathė feta 101550 Lidhur Kontrata +Shtesė HYSI SHPK 101550
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore – Loti 4 – Blerje bukė gruri 33347 Lidhur Kontrata +Shtesė HYSI SHPK 27789.1666666667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje artikuj ushqimore- Loti 4 - Blerje bukė gruri masive 252000 Lidhur Kontrata HYSI SHPK 166733
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje artikuj ushqimore- Loti 3 - Blerje mish pule dhe djathė fetė 585500 Lidhur Kontrata HYSI SHPK 508500
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje artikuj ushqimore"- Loti 1 – Blerje artikuj ushqimorė kolonial 34931 Lidhur Kontrata +Shtesė HYSI SHPK 34931
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje artikuj ushqimore", Loti 4 – Blerje bukė gruri 35156 Lidhur Kontrata +Shtesė HYSI SHPK 35156
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.