Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
7 EUROGJICI SECURITY SHPK 8 25,125,403 8 25,125,403 22,841,693

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike tė objekteve dhe godinave tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Kukės 1266044 Lidhur Kontrata EUROGJICI SECURITY SHPK 1266026.4
Qendra Shėndetėsore Velcan Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike tė objekteve dhe godinave tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Kukės 633022 Lidhur Kontrata EUROGJICI SECURITY SHPK 629872.59
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje e shėrbimit tė ruajtjes fizike me roje private pėr Spitalin Rajonal Durrės 10006073 Lidhur Kontrata EUROGJICI SECURITY SHPK 8634436.66
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Shėrbimi i ruajtjes me roje private gjatė vitit 2017 pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Kukės 5981800 Lidhur Kontrata EUROGJICI SECURITY SHPK 5280896
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shėrbimi i ruajtjes tė sigurisė fizike me roje private tė Dshs-Kurbin 2272917 Njoftuar Fituesi EUROGJICI SECURITY SHPK 2181504
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė fizike me roje private - financuar nga Buxheti i Shtetit 3880925 Lidhur Kontrata EUROGJICI SECURITY SHPK 3784135.64166667
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės Blerje Medikamente pėr nevojat spitalore tė S. U. “Shefqet Ndroqi”, ndarė me Lote 939800 Lidhur Kontrata EUROGJICI SECURITY SHPK 920000
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 144822 Lidhur Kontrata EUROGJICI SECURITY SHPK 144822
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.