Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 LAYO SHPK & EUROMED SHPK 19 476,345,101 19 476,345,101 404,382,879

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e ortopedisė sė disa spitaleve rajonale (Kontrata e 3-te) 3,310,429 Rishpallje me Lidhje Kontrate LAYO SHPK & EUROMED SHPK 3310429
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e ortopedisė te Spitalit Universitar tė Traumės - Marrėveshje Kuadėr me njė operator ekonomik 12,540,821 Rishpallje me Lidhje Kontrate LAYO SHPK & EUROMED SHPK 12540820.8333333
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e Ortopedisė sė Qendrės Spitalore Xh.Kongoli Elbasan. Marrėveshje kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 2 vjeēar 318,610 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 318610
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e Ortopedisė sė Qendrės Spitalore Xh.Kongoli Elbasan. Marrėveshje kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 2 vjeēar 955,830 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 955830
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e Ortopedisė sė Qendrės Spitalore Xh.Kongoli Elbasan. Marrėveshje kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 2 vjeēar 2,622,280 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 2622280
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e Ortopedisė sė Qendrės Spitalore Xh.Kongoli Elbasan. Marrėveshje kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 2 vjeēar 684,437 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 684437
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e Ortopedisė sė Qendrės Spitalore Xh.Kongoli Elbasan. Marrėveshje kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 2 vjeēar 896,504 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 896504
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e ortopedisė sė disa spitaleve rajonale (Kontrata e 2-te) 7,063,239 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 7063239
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e ortopedisė sė disa spitaleve rajonale (Kontrata e I-re) 191,278 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 191278
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e ortopedisė sė disa spitaleve rajonale (Kontrata e I-re) 1,096,308 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 913590
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e Ortopedisė sė Qendrės Spitalore Xh.Kongoli Elbasan. Marrėveshje kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 2 vjeēar 140,478 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 140478
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e ortopedisė sė QSUT-sė, Spitalit Universitar tė Traumės dhe Spitalit Rajonal Durrės 99,403,162 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 29273496
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e ortopedisė sė disa spitaleve rajonale (Kontrata e I-re) 998,943 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 998943
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e ortopedisė sė disa spitaleve rajonale 914,184 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 914184
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e ortopedisė sė disa spitaleve rajonale 106,000,000 Njoftuar Fituesi LAYO SHPK & EUROMED SHPK 105523936
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės Furnizimin me materiale mjekėsore pėr Spitalin Universitar tė Traumės (Kontrata e II-tė) 14,165,787 Rishpallje me Lidhje Kontrate LAYO SHPK & EUROMED SHPK 14165787
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės Furnizimin me materiale mjekėsore pėr Spitalin Universitar tė Traumės (Kontrata e I-rė) 12,917,902 Rishpallje me Lidhje Kontrate LAYO SHPK & EUROMED SHPK 12917902
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės Furnizimin me materiale mjekėsore pėr Spitalin Universitar tė Traumės (Kontrata e III-tė) 12,430,167 Rishpallje me Lidhje Kontrate LAYO SHPK & EUROMED SHPK 12430167
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e ortopedisė sė QSUT-sė, Spitalit Universitar tė Traumės dhe Spitalit Rajonal Durrės - Marrėveshje Kuadėr 199,694,742 Rishpallje me Njoftim Fituesi LAYO SHPK & EUROMED SHPK 198520968
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.