Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
30 EUROMED SHPK 140 335,075,617 140 335,075,617 325,192,457

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė F.V pajisje hotelerike spitalore per Polikliniken e Specialiteteve. 3431507 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 3399080
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 6. Materiale Konsumi per kryerjen e procedures laboratorike nga marrja e mostres deri ne rezultatin e analizes dhe kimikate 1210100 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 1075466.8
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 7. Kite Reagente per Laboratorin Anatomopatologjise 1095100 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 887360
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Loti 1:Blerje Materiale konsumi, reagente kimike 645800 Rishpallje me Lidhje Kontrate EUROMED SHPK 567000
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Blerje Kite Reagent 9555333 Rishpallje me Njoftim Fituesi EUROMED SHPK 9077100
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 2- blerje kite-reagente per laboratorin e anatomo-patologjise 596600 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 456500
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje Kite reagent 1351580 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 988000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje kite reagent dhe materiale laboratorike 4417400 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 4391700
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Blerje Qelqurina dhe Materiale tė tjera pėr DSHP-nė 1432938 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 1430075
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 7 - Konsumabla dhe reagent klasik 2156913 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 1195400
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 3 - Blerje material konsumi laboratorik per laboratore klinik biokimik 425855 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 230000
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 1 - Blerje kite reagent per laboratorin klinik biokimik 510520 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 460000
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 9 - Kite reagent pėr Anatominė Patologjike 813450 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 729810
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 4 - Tuba dhe konsumable 626225 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 499400
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje Kite dhe Reagent 3563500 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 3520400
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 3 - Kite dhe reagent biokimike per fotometer 308038 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 199300
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Blerje set tė Urgjencės Mjekėsore 39644828 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 38976725
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje materiale mjekimi 3193213 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 3192787
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje materiale mjekimi 2317988 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 2316276
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Loti 3 - Sete pėr OrbiSac system, SpectraOptia pėr plazma-apheresis sistemin Mirasol pėr inaktivizimin viral tė produkteve tė gjakut dhe aksesoret ngjitės pėr TSCD II 50728000 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 50290220
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Materiale mjekimi per plotesimin e nevojave 489962 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 480200
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale, Spitali Korcė MM2 2425058 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 2424383
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje materiale konsumi mjekėsor i ndarė me lote. Loti 5 - Materiale mjekimi per Anestezi – reanimacion 1315770 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 1315770
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje materiale konsumi mjekėsor i ndarė me lote. Loti 7 - Dezifektante Mjekesore dhe Kirurgjikale 69321 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 69321
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje materiale konsumi mjekėsor i ndarė me lote. Loti 10 - Suture Polipropileni 210170 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 210170.4
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje materiale konsumi mjekėsor i ndarė me lote. Loti 11 - Mesh kirurgjikal per hernia-laparaskopi 229030 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 229030
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje materiale konsumi mjekėsor i ndarė me lote. Loti 12 - Sutura per okulistike 37720 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 37720
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Loti 1 - Blerje Materiale tė ndryshme Konsumi 3730358 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 3699453
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje Materiale Mjekimi 158142 Njoftuar Fituesi EUROMED SHPK 158142
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Furnizim me Materiale Mjekėsore 2233295 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 2233295


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.