Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
11 EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 50 149,150,911 50 149,150,911 147,158,222

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr nevoja emergjente, ndarė nė 2 lote 1,357,900 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 1357900
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevoja tė institucioneve spitalore (MM2) 1,263,152 Lidhur Kontrata +Shtesė EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 1263152
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: Blerje Materiale mjekimi pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Pogradec 291,096 Lidhur Kontrata +Shtesė EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 291096.416666667
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shtesė kontrate: Blerje medikamente 2,702,918 Lidhur Kontrata +Shtesė EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 2702918
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 1,778,848 Lidhur Kontrata +Shtesė EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 1778848
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: "Furnzimin me materiale mjekėsore nė SUT", pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 942,037 Lidhur Kontrata +Shtesė EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 942037
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale, Spitali Korēė (MM2) 776,642 Lidhur Kontrata +Shtesė EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 776642
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 2,488,590 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 2488594.8
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 263,348 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 263348
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Delvinė Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 45,290 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 37741.6666666667
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 755,138 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 755138
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Delvinė Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 52,500 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 52500
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 9,852,520 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 9852514.8
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 981,318 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 981318
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 13,515,200 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 13515207.1
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Durrės Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 12,559,100 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 12559074
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 260,944 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 260944
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 137,166 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 136072.5
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 7,945,110 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 7937587.4
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 1,234,340 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 1234337
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 6,961,790 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 6961794.36
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 1,048,350 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 1048352
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 7,531,530 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 7531531
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 5,181,390 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 5181390
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kuēovė Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 640,000 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 278159.04
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 685,632 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 685632
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 4,055,940 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 4037850
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 2,153,340 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 1181998.33333333
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 1,843,400 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 1843400
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 3,423,910 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 3423913