Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
24 INCOMED SHPK 274 224,618,863 271 223,592,329 220,197,827

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje medikamente, e ndare nė lote, gjithsej 9 lote. Loti 3 - Sistemi kardiovaskular, Dopamine hydrochloride, 50 mg - 5 ml, Flakon/ Ampule 169,173 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 113750
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje medikamente e ndarė me lote pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 3 - Nadroparine sodium 5700UI Shiringe e parapergatitur 478,580 Njoftuar Fituesi INCOMED SHPK 478500
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje medikamente tė deleguara nga MSH ndarė nė Lote. Loti 3 - Sistemi kardiovaskular, Dopamine hydrochloride, 50 mg - 5 ml, Flakon/ Ampule 125,676 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 101400
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje medikamente tė deleguara nga MSH ndarė nė Lote. Loti 7 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Cefepime, 1 gram, Flakon/ Ampule 1,177,512 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 898000
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje medikamentesh tė dėshtuara - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 61 - Nadroparine 638,100 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 638000
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje medikamentesh tė dėshtuara - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 62 - Dopamine hydrochloride 33,835 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 27300
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 1 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Cefepime 706,512 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 538800
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 8 - Sistemi kardiovaskular, Dopamine 50 mg - 5 ml Flakon/Ampule 116,004 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 93600
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B1 - Antiinfektiv tė pėrgjithshėm, Antituberkulare, Antineoplastike dhe immunomodulatore, Anestezi Reanimacioni - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 6 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Cefuroxime, 500 mg, Tablete/ Kapsule 140,735 Njoftuar Fituesi INCOMED SHPK 133000
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje Methadone Hydrochloride 1,945,273 Rishpallje me Lidhje Kontrate INCOMED SHPK 1945260
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B2 - Dermatologjike, hormonale sistemike, hormonet seksuale, gjaku dhe organet formuese tė gjakut, lėndė kontrasti gastrointestinal, metabolizmi dhe trakti tretės, e ndarė nė lote. Loti 39 - Ranitidine 324,000 Njoftuar Fituesi INCOMED SHPK 272000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 1 - Fentanyl, 50mcg/ml-10ml, Flakon/ Ampule 50,200 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 50200
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 1 - Fentanyl, 50mcg/ml-10ml, Flakon/ Ampule 22,105 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 18000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 1 - Fentanyl, 50mcg/ml-10ml, Flakon/ Ampule 20,000 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 20000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 1 - Fentanyl, 50mcg/ml-10ml, Flakon/ Ampule 3,600 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 3600
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 1 - Fentanyl, 50mcg/ml-10ml, Flakon/ Ampule 36,000 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 36000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 1 - Fentanyl, 50mcg/ml-10ml, Flakon/ Ampule 120,000 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 120000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 1 - Fentanyl, 50mcg/ml-10ml, Flakon/ Ampule 26,400 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 26400
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 1 - Fentanyl, 50mcg/ml-10ml, Flakon/ Ampule 128,400 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 128400
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 1 - Fentanyl, 50mcg/ml-10ml, Flakon/ Ampule 144,000 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 144000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 1 - Fentanyl, 50mcg/ml-10ml, Flakon/ Ampule 180,000 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 180000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Vlorė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 1 - Fentanyl, 50mcg/ml-10ml, Flakon/ Ampule 72,000 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 72000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje medikamentesh e ndarė nė 59 lote, pėr plotėsimin e nevojave deri mė 15 Prill. Loti 2 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Cefazoline sodium 708,737 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 574000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje medikamentesh e ndarė nė 59 lote, pėr plotėsimin e nevojave deri mė 15 Prill. Loti 3 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Cefepime 176,627 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 171000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje medikamentesh e ndarė nė 59 lote, pėr plotėsimin e nevojave deri mė 15 Prill. Loti 9 - Anestezi Reanimacion, Fentanyl 29,474 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 28000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje medikamentesh e ndarė nė 59 lote, pėr plotėsimin e nevojave deri mė 15 Prill. Loti 10 - Anestezi reanimacion, Isoflurane 215,454 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 210000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje medikamentesh e ndarė nė 59 lote, pėr plotėsimin e nevojave deri mė 15 Prill. Loti 11- Barna Antineoplastik dhe immunomodulatore, Fluorouracil 5,352 Njoftuar Fituesi INCOMED SHPK 5300
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje medikamentesh e ndarė nė 59 lote, pėr plotėsimin e nevojave deri mė 15 Prill. Loti 26 - Lende kontrasti pėr CT 300 mg/ml 324,212 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 270000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje medikamentesh e ndarė nė 59 lote, pėr plotėsimin e nevojave deri mė 15 Prill. Loti 42 - Sistemi kardiovaskular, Dopamine hydrochloride 9,667 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 9200
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje medikamentesh e ndarė nė 59 lote, pėr plotėsimin e nevojave deri mė 15 Prill. Loti 48 - Sistemi muskolo-skeletik, Diclofenac sodium 28,000 Lidhur Kontrata INCOMED SHPK 25000