Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 Farma Net Albania 36 42,402,680 36 42,402,680 40,016,932

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Barmash, Kolonjė Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė bllokohen gjatė dimrit 150,645 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 124703.75
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Ēlirim, Kolonjė Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė bllokohen gjatė dimrit 143,131 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 124703.75
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Novoselė, Kolonjė Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė bllokohen gjatė dimrit 143,131 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 124703.75
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Miras Devoll Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė bllokohen gjatė dimrit 150,645 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 150645.22
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Proger, Devoll Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė bllokohen gjatė dimrit 150,645 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 150645.22
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Hoēisht Devoll Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė bllokohen gjatė dimrit 150,645 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 150645.22
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Gjergjan, Elbasan Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė bllokohen gjatė dimrit 150,645 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 150645.22
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Fushe Arrėz, Pukė Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė bllokohen gjatė dimrit 150,645 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 150645.22
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Qelez, Pukė Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė bllokohen gjatė dimrit 150,645 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 150645.22
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Sllovė, Dibėr Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė bllokohen gjatė dimrit 150,645 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 150645.22
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė bllokohen gjatė dimrit 13,859,360 Njoftuar Fituesi Farma Net Albania 13168006
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 - Solucion pėr arrest kardiak 3,490,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Farma Net Albania 1861666.66666667
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje Medikamente pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr. Sadik Dinēi, Elbasan 1,090,904 Rishpallje me Lidhje Kontrate Farma Net Albania 1087637
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Kala e Dodės, Dibėr Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė mbulojnė me shėrbim zonat turistike verore gjatė sezonit veror 2017 811,784 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 811784
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Pogradec Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė mbulojnė me shėrbim zonat turistike verore gjatė sezonit veror 2017 873,911 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 873911
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Kelmend, Malėsi e Madhe Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė mbulojnė me shėrbim zonat turistike verore gjatė sezonit veror 2017 795,721 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 795721
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Velipojė, Shkodėr Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė mbulojnė me shėrbim zonat turistike verore gjatė sezonit veror 2017 873,911 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 873911
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Shalė, Theth Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė mbulojnė me shėrbim zonat turistike verore gjatė sezonit veror 2017 873,911 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 873911
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Shėngjin Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė mbulojnė me shėrbim zonat turistike verore gjatė sezonit veror 2017 795,721 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 795721
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Golem Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė mbulojnė me shėrbim zonat turistike verore gjatė sezonit veror 2017 1,456,518 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 1456518.33333333
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Margegaj Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė mbulojnė me shėrbim zonat turistike verore gjatė sezonit veror 2017 795,721 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 795721
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Kala e Dodės, Dibėr Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė mbulojnė me shėrbim zonat turistike verore gjatė sezonit veror 2017 728,259 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 728259.166666667
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Nr.3 Vlorė Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė mbulojnė me shėrbim zonat turistike verore gjatė sezonit veror 2017 873,911 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 873911
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Nr.3 Vlorė Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė mbulojnė me shėrbim zonat turistike verore gjatė sezonit veror 2017 873,911 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 873911
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Divjakė Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė mbulojnė me shėrbim zonat turistike verore gjatė sezonit veror 2017 795,721 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 795721
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Himarė Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė mbulojnė me shėrbim zonat turistike verore gjatė sezonit veror 2017 2,621,733 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 2621733
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Plazhi Shkėmbi i Kavajės Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė mbulojnė me shėrbim zonat turistike verore gjatė sezonit veror 2017 873,911 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 873911
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Plazh Durrės Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė mbulojnė me shėrbim zonat turistike verore gjatė sezonit veror 2017 873,911 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 873911
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Nr.1 Durrės Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė mbulojnė me shėrbim zonat turistike verore gjatė sezonit veror 2017 795,721 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 795721
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Nartė Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė mbulojnė me shėrbim zonat turistike verore gjatė sezonit veror 2017 873,911 Lidhur Kontrata Farma Net Albania 873911