Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 SECURITY - KORCA SHPK 10 7,284,658 10 7,284,658 6,692,222

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shėrbim dhe sigurim objekti me roje private tė Spitalit Kolonje 2915900 Njoftuar Fituesi SECURITY - KORCA SHPK 2873124.6
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shėrbimi i ruajtjes me roje private tė Spitalit Kolonjė, me 1 vend-roje me 24 orė, me 5 roje per 10 muaj 2783108 Lidhur Kontrata SECURITY - KORCA SHPK 2235224
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Kolonjė 356926 Lidhur Kontrata SECURITY - KORCA SHPK 355770
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 186684 Lidhur Kontrata SECURITY - KORCA SHPK 186684
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shtesė kontrate: Ruajtja me roje private tė spitalit Kolonjė 122478 Lidhur Kontrata +Shtesė SECURITY - KORCA SHPK 122477.5
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 187000 Lidhur Kontrata SECURITY - KORCA SHPK 186880
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 187000 Lidhur Kontrata SECURITY - KORCA SHPK 186500
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 222000 Lidhur Kontrata SECURITY - KORCA SHPK 222000
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 185000 Lidhur Kontrata SECURITY - KORCA SHPK 185000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Shtesė kontrate: Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private, Spitali Devoll 138562 Lidhur Kontrata +Shtesė SECURITY - KORCA SHPK 138562
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.