Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has 14 23 9,078,421 22 8,578,421 7,841,883

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Ruajtja e objekteve tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Has me Roje Private, pėr periudhėn shkurt-dhjetor 2017 1,762,500 Njoftuar Fituesi TREZHNJEVA SHPK 1,377,749
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Shtesė Kontrate: Shėrbimi i ruajtjes sė sigurise fizike me roje private dhe verifikim i sinjalit tė alarmit nė DSHP Has dhe Spitalin Has pėr mbulimin e nevojave nė fillim tė vitit 2017 267,607 Lidhur Kontrata +Shtesė Nazeri 2000 SHPK 223,006
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Blerje medikamente pėr plotėsimin e nevojave deri mė datė 31 dhjetor 2016 740,000 Lidhur Kontrata Peter FARMA SHPK 615,458
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje pellet druri pėr plotėsimin e nevojave deri mė datė 31 dhjetor 2016 536,000 Lidhur Kontrata IGMA SHPK 530,640
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Blerje materiale mjekimi pėr plotėsimin e nevojave deri mė datė 31 dhjetor 2016 216,667 Lidhur Kontrata Peter FARMA SHPK 214,258
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Blerje Gazoil 10ppm pėr mbulimin e nevojave tė Spitalit Has, deri nė lidhjen e kontratės sė re pėr vitin 2017 550,000 Lidhur Kontrata Kastrati SHA 550,000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 138,126 Lidhur Kontrata MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 137,703
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM2) 137,166 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 136,073
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Blerje materiale mjekimi pėr plotėsimin e nevojave deri nė datė 15 prill 2016 283,917 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 283,241
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Blerje medikamente pėr plotėsimin e nevojave deri nė datė 15 prill 2016 814,500 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 677,917
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Shėrbimi i ruajtjes, sigurisė fizike dhe verifikim i sinjalit tė alarmit nė Spitalin Has deri nė lidhjen e kontratės sė re pėr vitin 2017 450,000 Lidhur Kontrata TREZHNJEVA SHPK 449,901
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Shtesė kontrate: "Blerje medikamente pėr mbulimin e nevojave tė Spitalit Has nė fillim tė vitit 2016" 72,240 Lidhur Kontrata +Shtesė Aldosch-Farma SHPK 72,240
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjekimi pėr mbulimin e nevojave tė Spitalit Has nė fillim tė vitit 2016" 21,212 Lidhur Kontrata +Shtesė EUROMED SHPK 21,212
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh pėr mbulimin e nevojave tė Spitalit Has nė fillim tė vitit 2016" 9,045 Lidhur Kontrata +Shtesė INTERMED SHPK 9,045
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje pellet druri pėr nevoja tė kaldajės sė Spitalit Has 936,000 Lidhur Kontrata IGMA SHPK 900,000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Shėrbim privat i sigurisė fizike, ruajtja e vlerave monetare e materiale dhe verifikim i sinjalit tė alarmit 278,758 Lidhur Kontrata Nazeri 2000 SHPK 836,273
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Shėrbimi i ruajtjes me roje private tė sigurisė fizike, ruajtja e vlerave monetare e materiale dhe verifikim i sinjalit tė alarmit 500,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh pėr mbulimin e nevojave tė Spitalit Has" nė fillim tė vitit 2016 12,030 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 12,030
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Shtesė kontrate: "Blerje Gazoil 10ppm pėr mbulimin e nevojave tė Spitalit Has" nė fillim tė vitit 2016 180,453 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 180,453
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Shtesė kontrate: Shėrbimi i ruajtjes, sigurisė fizike dhe verifkim i sinjalit tė alarmit nė Spitalin Has (periudha janar-shkurt 2016) 290,977 Lidhur Kontrata +Shtesė TREZHNJEVA SHPK 290,977
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Blerje medikamentesh per mbulimin e nevojave te Spitalit Has ne fillim te vitit 2016 18,068 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 18,068
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh" 26,882 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK 26,882
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >