Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Agjencia e Blerjeve të Përqendruara ARISA - KONFEKSION 4 65,686,612 4 65,686,612 59,493,816

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia e Blerjeve të Përqendruara Loti 1“Blerje uniformash dhe elementesh të tjera përbërëse të tyre” 32,163,158 Njoftuar Fituesi ARISA - KONFEKSION 31,546,000.00
Agjencia e Blerjeve të Përqendruara Blerje uniformash dhe elementesh te tjera perberese te tyre per Garden e Republikes 18,000,120 Njoftuar Fituesi ARISA - KONFEKSION 14,988,000.00
Agjencia e Blerjeve të Përqendruara Loti 2: “Blerje maska prej pëlhure” 1,446,930 Njoftuar Fituesi ARISA - KONFEKSION 973,728.00
Agjencia e Blerjeve të Përqendruara “Blerje maska prej pëlhure për mbrojtjen personale për përballimin e situatës të shkaktuar nga COVID-19” 14,076,404 Njoftuar Fituesi ARISA - KONFEKSION 11,986,088.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

MBESHTETES

Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

Kontakto ne [email protected]

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data