Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Agjencia e Blerjeve të Përqendruara ERZENI/SH 4 21,111,158 4 21,111,158 11,354,100

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia e Blerjeve të Përqendruara BLERJE ORENDI DHE PAJISJE ZYRASH PER IEVP POJSKË 10,404,542 Njoftuar Fituesi ERZENI/SH 5,481,400.00
Agjencia e Blerjeve të Përqendruara Loti IV. “Blerje orendish dhe pajisjesh për mobilim zyrash për Agjencinë Kombëtare të Punësimit” 2,269,330 Njoftuar Fituesi ERZENI/SH 1,426,800.00
Agjencia e Blerjeve të Përqendruara BLERJE ORENDI DHE PAJISJE PËR MOBILIM ZYRA, PËR AGJENCINË KOMBËTARE TË PUNËSIMIT DHE AFTËSIVE 7,497,203 Njoftuar Fituesi ERZENI/SH 4,423,000.00
Agjencia e Blerjeve të Përqendruara Blerje orendi dhe pajisje per mobilim zyrash per Ministrine e Turizmit dhe Mjedisit 940,083 Njoftuar Fituesi ERZENI/SH 22,900 leke per njesi.
  • < me para
  • 1
  • me pas >

MBESHTETES
logo_amb_suedeze.png

Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data