Open Procurement Albania

Materiale kancelarie të tjera zyre

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Objekti i Tenderit Materiale kancelarie të tjera zyre
Nr. Reference REF-75817-07-24-2023
Vlera / Fondi Limit 3 716 833,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 25-07-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-08-2023
Data e mbajtjes se tenderit 09-08-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “INFOSOFT OFFICE” sh.p.k.
2. “INTERLOGISTIC” sh.p.k.
3. “LIBRARI DYRRAHU” sh.p.k.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LIBRARI DYRRAHU SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 500 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 16-11-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 (njëzetë e katër muaj)
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Më datë 31.07.2023, pranë Komisionit të Prokurimit Publik është administruar ankesë nga operatori ekonomik MARKETING & DISTRIBUTION dhe objekti i ankesë lidhet me Modifikimin e Dokumentave të Tenderit.
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-75817-07-24-2023
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular Ankimimi MARKETING DISTRIBUTION

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data