Open Procurement Albania

Blerje orendi dhe pajisje mobilimi, për Qendrën Kombëtare Terapeutike dhe Rehabilituese për Fëmijët

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Blerje orendi dhe pajisje mobilimi, për Qendrën Kombëtare Terapeutike dhe Rehabilituese për Fëmijët
Nr. Reference REF-06468-09-27-2021
Vlera / Fondi Limit 10 006 960,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 28-09-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-10-2021
Data e mbajtjes se tenderit 18-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 12
Operatore Konkurues 1. IGLI SAND” SHPK
2. “M.LEZHA” SHPK
3. “RO-AL” SHPK
4. “BOLT” SHPK
5. “BUNA” SHPK
6. “EMKO” SHPK
7. “ERALD” SHPK
8. “ERZENI/SH” SHPK
9. “MUCA” SHPK
10. “MURATI D” SHPK
11. “SHAGA” SHPK
12. “KLAME” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • "RO -AL"
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 999 999,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-11-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 Muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “KLAME” SHPK, për këto arsye:
  - nuk plotëson pikën 2.2.2 seksioni 2.2 “Kapaciteti ekonomik dhe financiar” të Kritereve të Vecanta të Kualifikimit, pasi nuk ka paraqitur deklaratë se, në dy balance të njëpasnjëshme (bilancet e viteve 2018, 2019 dhe 2020), ka apo jo raport negativ ndërmjet aktivit dhe pasivit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "RO -AL" viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "RO -AL" viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "RO -AL" viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per "RO -AL" viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-06468-09-27-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data