Open Procurement Albania

Loti 1 “Shërbim gatimi dhe shpërndarje ushqimi për Spitalin Universitar të Traumës"

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Objekti i Tenderit Loti 1 “Shërbim gatimi dhe shpërndarje ushqimi për Spitalin Universitar të Traumës"
Nr. Reference REF-16943-01-07-2022
Vlera / Fondi Limit 132 776 585,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures E hapur, mbi kufirin e lartë monetar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 10-01-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-02-2022
Data e mbajtjes se tenderit 09-02-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “DAJTI PARK 2007” SHPK
2. “SORI - AL” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DAJTI PARK 2007
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 102 801 600,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-05-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa. Ankesa e operatorit ekonomikë “SORI - AL” SHPK, datë 09.03.2022 (protokolluar me tonën nr.418 prot., datë 10.03.2022); marrë përgjigje me Vendimin e komisionit të shqyrtimit të ankesave në Organin Qendror Blerës, nr. 418/2 prot., datë 23.03.2022; si dhe Vendimi i Komisionit të Prokurimit Publik nr. 381 prot., datë 26.04.2022.


  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-16943-01-07-2022
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Vendim KPP
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data