Open Procurement Albania

B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivë të përgjithshëm, antineoplastikë dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike për nevoja spitalore, ndarë në 15 Lote. Loti 1 - Metronidazole

Autoritet Prokurues Ministria e Shëndetësisë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretëresha Geraldinë", Tiranë
Objekti i Tenderit B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivë të përgjithshëm, antineoplastikë dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike për nevoja spitalore, ndarë në 15 Lote - tender i përqëndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 1 - Metronidazole
Nr. Reference REF-68294-02-20-2017
Vlera / Fondi Limit 1 060 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 21-02-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-03-2017
Data e mbajtjes se tenderit 16-03-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues FLORFARMA SHPK&EDNA FARMA SHPK - Aldosch Farma
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FLORFARMA SHPKf -EDNA FARMA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 060 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 28-03-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1 060 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 12-05-2017
  Kohezgjatja e kontrates 15-12-2017
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë s'kualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  1. Aldosch Farma Shpk - Nuk ka paraqitur ofertë ekonomike
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLORFARMA SHPKf viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLORFARMA SHPKf viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLORFARMA SHPKf viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLORFARMA SHPKf viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EDNA FARMA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EDNA FARMA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EDNA FARMA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EDNA FARMA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit të fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.25 - Dt.27-06-2017

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.