Open Procurement Albania

Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër: Sigurimi i pergjegjesise profesionale dhe personale te studentit specializant.

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekësisë Tiranë
Institucion Kontraktues Universiteti i Mjekësisë Tiranë
Objekti i Tenderit Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër: Sigurimi i pergjegjesise profesionale dhe personale te studentit specializant.
Kontrata 2 - Data e lidhjes së kontratës: 11.11.2019
Nr. Reference REF-31924-07-29-2019
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Lloji i Procedures Kontratë në bazë të një Marrëveshje Kuadër
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 30-07-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-08-2019
Data e mbajtjes se tenderit 23-08-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues INSIG SH.A
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INSIG SH.A
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/view.phtml on line 417
  Data e shpalljes se fituesit 13-09-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2 348 895,20
  Data e lidhjes se kontrates 11-11-2019
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Universiteti i Mjekësisë Tiranë REF-31924-07-29-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr. 38 datë 23 Shtator 2019
  Lidhja e Kontrates Nr. 47 datë 25 Nëntor 2019

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.