Open Procurement Albania

Sherbim pastrimi i ambjenteve te jashtme ne Qendra Spitalore Universitare Nene Tereza

Autoritet Prokurues Agjencia e Blerjeve të Përqendruara
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit Sherbim pastrimi i ambjenteve te jashtme ne Qendra Spitalore Universitare Nene Tereza
Nr. Reference REF-66724-07-24-2020
Vlera / Fondi Limit 21 802 758,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 27-07-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-08-2020
Data e mbajtjes se tenderit 19-08-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1) DION-AL” SHPK
2) “FUSHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DION-AL
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 16 878 360,00
  Data e shpalljes se fituesit 31-08-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 (njëzet e katër) muaj.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka ofertues të skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia e Blerjeve të Përqendruara REF-66724-07-24-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.