Open Procurement Albania

Blerje kite reagente dhe materiale mjekësore për shërbimin e laboratorit të gjenetikës - Loti 1: Citogjenetika

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit Blerje kite reagente dhe materiale mjekësore për shërbimin e laboratorit të gjenetikës - Loti 1: Citogjenetika
Nr. Reference REF-83572-12-31-2020
Vlera / Fondi Limit 16 710 990,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 05-01-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-02-2021
Data e mbajtjes se tenderit 01-02-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “Fedos” Shpk,
2. “Krijon” Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FEDOS SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 15 781 050,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-03-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 36 Muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Operatorë Ekonomik të s’kualifikuar:
  1. “Krijon” Shpk,
  Nuk ka plotesuar kriteret e vendosura ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FEDOS SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FEDOS SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FEDOS SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FEDOS SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza" REF-83572-12-31-2020
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.