Open Procurement Albania

“Blerje bari Oseltamivir 75 mg kapsulë për nevoja 12 mujore të QSU “Nënë Tereza”

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit “Blerje bari Oseltamivir 75 mg kapsulë për nevoja 12 mujore të QSU “Nënë Tereza”
Nr. Reference REF-83703-01-07-2021
Vlera / Fondi Limit 3 362 599,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 08-01-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-01-2021
Data e mbajtjes se tenderit 18-01-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “REJSI – FARMA” Shpk
2. “FLORFARMA” Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Rejsi FARMA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 362 400,00
  Data e shpalljes se fituesit 29-01-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka patur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1. “FLORFARMA” Shpk
  nuk ka paraqitur asnje dokumentacion ne SPE.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Rejsi FARMA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Rejsi FARMA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Rejsi FARMA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Rejsi FARMA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza" REF-83703-01-07-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.