Open Procurement Albania

Loti 2: Blerje Barna Anestezi Reanimacion - Cisatracurium 2mg/ml (5 ml) solution for injection or infusion ( solucion per injeksion ose infuzion) x 2 mg/ml, box x 10 ampoules x 5 ml, Flakon/Ampule.

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit Loti 2: Blerje Barna Anestezi Reanimacion - Cisatracurium 2mg/ml (5 ml) solution for injection or infusion ( solucion per injeksion ose infuzion) x 2 mg/ml, box x 10 ampoules x 5 ml, Flakon/Ampule.
Nr. Reference REF-84378-01-20-2021
Vlera / Fondi Limit 1 218 149,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 21-01-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-02-2021
Data e mbajtjes se tenderit 01-02-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk eshte paraqitur asnje oferte ekonomike per lotet e mesiperme brenda afateve ligjore .
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza" REF-84378-01-20-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 21 datë 15 Shkurt 2021

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.