Open Procurement Albania

Blerje 3 (tre) bileta udhëtimi vajtje-ardhje, Tiranë-Ankara

Autoritet Prokurues Ministria e Shëndetësisë
Institucion Kontraktues Ministria e Shëndetësisë
Objekti i Tenderit Blerje 3 (tre) bileta udhëtimi vajtje-ardhje, Tiranë-Ankara
Nr. Reference REF-87027-02-15-2021
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Blerje Dinamike
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 15-02-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-02-2021
Data e mbajtjes se tenderit 15-02-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ODISEA TRAVEL & TOURS SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 133 400,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-02-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ODISEA TRAVEL & TOURS SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ODISEA TRAVEL & TOURS SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ODISEA TRAVEL & TOURS SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ODISEA TRAVEL & TOURS SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.