Open Procurement Albania

Shërbimi i ruajtjes dhe sigurisë ” Marrëveshje Kuadër - me një operator ekonomik ku të gjitha kushtet janë të përcaktuara

Autoritet Prokurues Drejtoria Rajonale e Operatorit te Sherbimeve te Kujdesit Shendetesor Vlore
Institucion Kontraktues Drejtoria Rajonale e Operatorit te Sherbimeve te Kujdesit Shendetesor Vlore
Objekti i Tenderit Shërbimi i ruajtjes dhe sigurisë ” Marrëveshje Kuadër - me një operator ekonomik ku të gjitha kushtet janë të përcaktuara
Nr. Reference REF-88100-02-23-2021
Vlera / Fondi Limit 10 935 270,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 24-02-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 19-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 36 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Drejtoria Rajonale e Operatorit te Sherbimeve te Kujdesit Shendetesor Vlore REF-88100-02-23-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.