Open Procurement Albania

Risjellje në gjendje funksionale të podrumit dhe zgjidhje e problematikës së tarracës

Autoritet Prokurues Qendra Shendetesore e Specialiteteve Nr. 3 Tirane
Institucion Kontraktues Qendra Shendetesore e Specialiteteve Nr. 3 Tirane
Objekti i Tenderit Risjellje në gjendje funksionale të podrumit dhe zgjidhje e problematikës së tarracës
Nr. Reference REF-91811-03-30-2021
Vlera / Fondi Limit 11 372 394,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 31-03-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-04-2021
Data e mbajtjes se tenderit 12-04-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.